Inwestycja Maślicka 201

Maślicka 201

Good Point Development

Maślicka 201 to inwestycja kameralna oferująca 24 lokale mieszkalne, wśród których znajduje się 16 szeregówek oraz 8 bliźniaków, choć formalnie jest to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Metraże mają rozpiętość od 99,5 m2 do 144,47 m2, zaś ogródki przydomowe od 39,6 m2 do 186,2 m2. Budujemy również 14 garaży i 20 miejsc postojowych.

Technologia

Budynki wykonywane są w technologii tradycyjnej. Dachy pokryte zostaną klasyczną dachówką ceramiczną. Jesteśmy przekonani, że łącząc rozwiązania tradycyjne oraz nowoczesne stworzymy osiedle, które zapewni jego mieszkańcom bezpieczeństwo i beztroskę.

Inwestycja ukończona.


Szeregówki Wrocław

Lokalizacja #BliskoCentrum

Osłonięta zielonym drzewostanem Maślicka 201 to dogodne i przyjazne miejsce dla rodziny. Wspaniale sprawdza się jako miejsce wypadowe dla osób dojeżdżających do pracy ze względu na bliskość obwodnicy miejskiej Wrocławia. Jednak by odpocząć nie trzeba nigdzie wyjeźdżać, bowiem najbliższe otoczenie oferuje ciszę i spokój. Na co dzień.

W okolicy

W najbliższej okolicy można znaleźć nie tylko liczne tereny zielone, ale również kąpieliska, czy liczne atrakcje sportowe. Dostęp do sklepów, aptek, szkół oraz przedszkoli jeszcze nigdy nie był tak dogodny, bowiem wystarczy 10 minut na nogach, by dotrzeć do wybranego punktu.

Inwestycja Maślicka 201 Szeregówki

Inwestycja Maślicka 201 Bliźniaki

Good Point Style

Dlaczego my?

Przede wszystkim wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów. Chętnie rozmawiamy i słuchamy, ponieważ to właśnie dla Państwa chcemy tworzyć lepszy Wrocław.

Rezerwacje

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Nowicki Nieruchomości przy ul. Nyskiej 70/14. Czekamy na Państwa pytania na facebooku, pod mailem oraz pod telefonem. Państwa zapytania są dla nas ważne. Rzutują one na każdy kolejny projekt deweloperski!

Good Point Development